• İstanbul

  • info@anindawebtasarim.com

  • +90 532 657 07 00

KURUMSAL

Şirketimiz 2013 yılında kurulmuştur ve bu yıldan beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu ve yılların birikimi ile kendini sektörde kanıtlamış bulunmaktadır. Başta Web Tasarım olmak üzere Grafik Tasarım, SEO vb. alanlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmet anlayışımız müşterilerini çok iyi dinlemek ve onlara en kısa sürede geri bildirim sağlamaktır. Firma olarak başarının müşteriyi memnun etmek ve onlarla sürekli iletişim halinde olmaktan geçtiğinin farkındayız. Dijitalleşmenin öneminin arttığı bu dönemde çağı yakalamanın en büyük gereksiminin dijitalleşme olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer sizde bize katılıyorsanız bir kahve içmeye bekleriz...

Çözüm Odaklılık

Yakınmak kişiyi çaresiz bırakmaktır. Onun yerine çözüm üretmek ve adım atmak olması gereken şeydir. Çözümsüz bırakılan herşey insanı yakınmaya sevk eder. Bu da psikolojik olmanın yanı sıra maddi anlamda da olumsuz yönde etkilemektedir. Çözüm odaklı anlayış beraberinde zaman, kazanç ve psikolojik destek sağlamktadır. Çözüm odaklı düşünen firmalar işlerinde aksama meydana gelse de her zaman ileriye doğru yol almıştır.

Dijital Partneriniz Olmak İstiyoruz.

Anında Web Tasarım müşterilerine tasarım ve yazılım deneyimleri yaşatan tam entegre dijital bir ajanstır. Bireylere, özel şirketlere, resmi kurum ve kuruluşlara ihtiyaç duyduğu duydukları web tasarım ve yazılım, mobil uygulama, grafik tasarım, veritabanı, eticaret, dijital reklamcılık konularında profesyonel çözümler sunmaktadır. Anında Web Tasarım, olarak standart kelimesini sevmiyor, kolaya kaçmıyoruz. Aramıza katılmış olan her marka ve ürün için müşteriye özel çözümler sunarız.